MENU
 
Strona główna
Co nowego
Wydarzenia
O Firmie
Narzędzia
Szkolenia
Doradztwo
Trenerzy i konsultanci
Oferta współpracy
Oferta dla edukacji
Referencje
Adresy, kontakty


O Firmie Misja SPMP

STOWARZYSZENIE PROJECT MANAGEMENT POLSKA


Od połowy roku 1999 działa Stowarzyszenie Project Management Polska, którego mamy zaszczyt być jednym z członków założycieli.

Celem Stowarzyszenia Project Management Polska jest skupienie ludzi zainteresowanych zarządzaniem projektami, krzewienie idei profesjonalnego zarządzania przedsięwzięciami i doprowadzenie do powszechnego uznania zawodu Project Manager. Prowadząc przedsięwzięcia spotykamy się z podobnymi problemami co oznacza, że możemy uczyć się jedni od drugich. Na pewno wiele również można skorzystać ze wzorów sprawdzonych i dostępnych w innych krajach.

Stowarzyszenie Project Management Polska organizuje konferencje i seminaria nt Project Management, publikuje na stronie www.spmp.org.pl informacje o wydarzeniach, kontaktach, publikacjach, ofertach pracy, prowadzi listę dyskusyjną. Członkowie SPMP otrzymują elektroniczny biuletyn.

Stowarzyszenie SPMP jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia IPMA (International Project Management Association). W planach SPMP jest wdrożenie programu certyfikacji IPMA