MENU
 
Strona główna
Co nowego
Wydarzenia
O Firmie
Narzędzia
Szkolenia
Studia podyplomowe
Doradztwo
Trenerzy i konsultanci
Oferta współpracy
Oferta dla edukacji
Referencje
Adresy, kontakty
Zapytania ofertowe


baner

OFERTA DLA EDUKACJI


Znajomość problematyki, metod i narzędzi zarządzania przedsięwzięciami, połączona z praktyczną umiejętnością posługiwania się najbardziej popularnym na świecie programem do planowania i kontroli realizacji przedsięwzięć, stanowi z pewnością dodatkowy atut na konkurencyjnym rynku pracy.

Nasze rozwiązanie, Microsoft Project & PROJEKT+ staje się polskim standardem w dziedzinie zarządzania przedsięwzięciami, o czym świadczy zamieszczona lista referencyjna. Szkołom i ośrodkom szkoleniowym oferujemy PROJEKT+ po bardzo atrakcyjnej cenie - 10 licencji w cenie jednej !.

GET Manager dobrze rozumie potrzeby i uwarunkowania środowiska akademickiego, dlatego staramy się podejmować i wspierać działania na rzecz edukacji w dziedzinie Project Management. Pracowników uczelni wyższych i studentów, zainteresowanych wymianą informacji i doświadczeń, zapraszamy do nawiązania kontaktu bezpośrednio z nami lub w ramach Stowarzyszenia Project Management Polska.

W ramach Stowarzyszenia Project Management Polska byliśmy inicjatorami i prowadzimy konkurs na pracę dyplomową z dziedziny ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI. Prace są oceniane w dwóch kategoriach: "Systemowe podejście do zarządzania projektami" i "Zarządzanie projektami z wykorzystaniem Microsoft Project". Fundatorem nagród jest Microsoft i Stowarzyszenie Project Management Polska. Więcej na ten temat: http://www.spmp.org.pl/konkurs.htm

Zapraszamy do współpracy przy szerzeniu idei systemowego podejścia do zarządzania przedsięwzięciami.

Bogumił Tomasz DAŁKOWSKI
Politechnika Wrocławska
Członek Zarządu Stowarzyszenia Project Management Polska