MENU
 
Strona główna
O Firmie
Szkolenia
Doradztwo
Trenerzy i konsultanci
Oferta współpracy
Referencje
Adresy, kontaktyBogumił Tomasz DAŁKOWSKI

Doktor nauk technicznych, stypendysta Alexander von Humboldt Stiftung, współwłaściciel i prezes firmy GET Manager, wykładowca zastosowań badań operacyjnych i systemów zarządzania na Politechnice Wr., w szkołach biznesu, na kursach i studiach podyplomowych.

Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Project Management Polska, redaktor pierwszego wydania polskich wytycznych kompetencji IPMA (IPMA National Competence Baseline), asesor IPMA International Project Management Award 2002, jeden z pięciu pierwszych polskich asesorów międzynarodowego programu certyfikacji menedżerów projektów (IPMA Validated Four-Level Certification Program), prowadzonego w Polsce przez SPMP-Cert (Biuro ds Certyfikacji Stowarzyszenia Project Management Polska).

Microsoft Certified Professional, Microsoft Office User Specialist – Expert. Współautor 2 książek i wielu publikacji z dziedziny zarządzania projektami i zastosowań badań operacyjnych.

Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań systemowych w dziedzinie zarządzania projektami, prowadzi szkolenia, doradztwo i audyty projektów